Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

tutku205 Ankara'dan ne kadar sürede yanıt gelir ve maaş bağlanır?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi günler, evde bakım aylıgı için %75 rapor verildi ve 3 ay önce mal müdürlügüne teslim ettim. bugün mal müdürlügüne gittim. 27 mayısta ankaraya gönderilmiş
    acaba kaç ay daha sürer..tşkler

Üye
    idosente Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    10.03-2015
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

idosente

arkadaşım ben evrakları teslim ettiğimde bana 8 ayda çıkar demişlerdi ben araya bizim buraya bir organizasyona geldiğinde nimet çubukçuyu soktum da 1.5 yılda anca bağlandı yani anlıycan prosedür çok ağır işliyor varsa büyükşehir belediyesinde veya sosyal hizmetlerde bir tanıdığın belki dosyanı biraz öne aldırabilirsin....

blueboyfe

bakım aylığı için shçek, 2022 için mal müdürlğüne başvuruluyor,
    yanlış yazdın herhalde.
    2022 ıcın evrakların ank ya gittiği tarıhten ıtıbaren 12 /15 ayı bulur baglanması.

Üye
    umut Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin adana

umut

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Maasinizin baglanmasi yasadiginiz il`in yogunluguna gore degisir.. bazi illerde 5-6 ayda sonuc alinirken bazi illerde 1 ila 1.5 yila kadar uzuyor tam kesin bisey soylememiz dogru olmaz eger evraklarinizda eksiklik cikmazsa 4-6 ay`a kadar bir sonuc alabileceginizi dusunuyorum.