Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 53 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    volki_80 Avatarı

Gerçek Adı
    VOLKİ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE

volki_80

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @-mka bende öyle düşünüyorum ama kardeşim evli değil bu yüzden olabilir mi?ıspartadaki kardeşim ikametini aldı.sorun olan istanbulda çalışan evli olmayan kardeşim

Üye
    volki_80 Avatarı

Gerçek Adı
    VOLKİ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE

volki_80

@-mka

evde ikamet ediyor görünüyorlardı şu an ikametlerini aldırdım.ikamet ettikleri sürede 392 tlyi geçmiş gelir.eylül maaşını almak için itiraz edip paramı alabilir miyim?

-mka

sonucu ne olur bilemem ama deneyin derim, enazından olursa alırsınız olmazsa zaten yok zaten yok dersiniz.(normalde almanız gerekiyor ama alırsın deyip güvendirmekde istemiyorum)

sarasota

Başka evde görünüyorsa yeterlidir o nasıl bi saçmalamış memur enteresan gerçekten

-mka

@sarasota

Hemşerim iyi diosanda memurunda haklı olduğu yer var istanbulda çalışan birinin çalıştığı yerde adresi görünmeyip memleketınde ailesinden başka yerde görunüyorsa (evli olsa bişi olmazda bekar olunca memur ondan kafayı takmış olabilir)memur şüphe üzerine böyle davranmış olabilir hani aslında adres değişikliği göstermelik düşüncesiyle ha bu arkadaş böyle yaptı diyemem.normalde adres isterse bi alt kat olsun gene ayrı sayılacağından engel olmaması lazım

Üye
    volki_80 Avatarı

Gerçek Adı
    VOLKİ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE

volki_80

tşkler cevaplar için istanbula alacak ikametini kardeşim.eylül aralık arasında başvuru yaptığımda gün sayısı önemli mi?şimdi başvursam tam maaş alırmıyım aralıkta

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    20:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    4

Kalem

@volki_80 kardeşlerinin ikameti sizdeyken hanede kişi başına düşen aylık gelir 392,49 TL'yi geçiyormuş. bu yüzden 2022 aylıgın kesildi, muhtaçlıktan çıktıgın (hanedeki kişi başına düşen aylık gelir sınırı aştıgı için muhtaç bulunmadın) gerekçesiyle. dolayısıyla eylül maaşını unut. itiraz ederek bir şey elde edemezsin.
    muhtaçlıktan çıkma gerekçesiyle 2022 aylıgı kesildikten sonraki başvurular yeni başvuru sayılır. sen de yeniden başvuracaksın. eger hanede kişi başına düşen aylık gelir 392,49 TL altındaysa 2022 aylıgın baglanacaktır.
    ne kadar maaş alabileceğin ne zaman başvuracagına baglı
    eger ekim ayı içinde başvurursan ve aylıgın onaylanırsa aylık başlangıç tarihin 1 Kasım olacak. kasım ayı ile birlikte aralık dönem maaşını birlikte alacaksın.
    yok vakfa kasımda başvurursan ve aylıgın onaylanırsa aylık başlangıç tarihin 1 Aralık olacak ve sadece aralık dönem maaşını alacaksın tam olarak.
    aralık'ta hiç başvurma, aylığın onaylanırsa aylık başlangıç tarihin 1 Ocak olur ama ancak Mart'ta alırsın 1 ocak'tan itibaren tüm ödemelerini
    e

Üye
    volki_80 Avatarı

Gerçek Adı
    VOLKİ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE

volki_80

@Kalem

tşkler abla pazartesi günü başvuracam.çok sağol

Üye
    volki_80 Avatarı

Gerçek Adı
    VOLKİ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE

volki_80

@Kalem abla maaşa tekrar başvurdum.eve geleceklermiş.eşyalara filan birşey derler mi?mesala iki televizyon var evde senide çok yoruyorum sorularımla hakkını helal et

-mka

Hemşerim gelen görevliye bağlı.bana geldiler beyan ile gelir farklı durumu iyi diye redledi ama gelenlerin içinde olumlu bakanda vardı ama olmadı Osmaniye sıkı tutuyor işi.

Üye
    volki_80 Avatarı

Gerçek Adı
    VOLKİ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE

volki_80 2022 maaşı ev kontrolü yardım acil?eşyalar hakkında...

arkadaşlar maaşım kesilmişti.yeniden başvuru yaptım eve heyet gelecek.evde iki tv var sorun yaratır mı?

kısacası eşyalara bakıp muhtaç değil filan derler mi?yoksa engelliye mi bakıyorlar?

not:şuan cebimde 5 tl bile yok...

Üye
    serhanas Avatarı

Gerçek Adı
    Gizli
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

serhanas

Korkmyın kesinlikle eşyalara bakılmamakta. Engelliye bakıyorlar.

Üye
    volki_80 Avatarı

Gerçek Adı
    VOLKİ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE

volki_80

@-mka tşkler cevap için sonucu yazarım burdan..
    @serhanas tşkler cevap için gelir hesabı tutuyor ama yinede bağlamazlar diye korkuyorum

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    20:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    4

Kalem

@volki_80 eşya sorun olmaz ablam önemli olan gelirinin sınrıın altında olması. hanede kişi başına düşen aylık gelir 392,49 TL altında çıktıktan sonra o aylık baglanır rahat ol

Üye
    volki_80 Avatarı

Gerçek Adı
    VOLKİ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE

volki_80

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Kalem tşkler ablam çok sağol.başvuru yaptım sonuçlanınca bildiririm

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon