Sayfa 24 / 24 İlkİlk ... 142021222324
Toplam 351 mesajın 346-351 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    siz yine insaflı davranmışsınız hükümet demişsiniz ben daha ileriye taşıyayım bunu: devlet ve toplum. hepsi yani.
    hukumet de muhalefet de partiler de dernek ve örgütler de devlet erkanı da kanun koyucular da vs hepsi sadece bu toplumun parçası. ezberlerine yenik hepsi. engelliye olan ezberleri her faaliyetlerinde ortaya dökülüyor.
    ...
    tam isabet etmişsiniz evet bu son olaylara sinirli oldugumu belirttim ve ifadelerim yetersiz kalır/kalıyor.

Üye
    _SEP_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Tamam haklıyım haklısınız,

Yanlız es geçmeyin lütfen sizi taktir eden dinleyen ve saygı duyan arkadaşlarımız var (çokta haklılar)ve acizane sizden ricam bu muhtaçlık sınırının yani kendi gelirimiz dışında sorumlu tutlamayacağımızı anlatan ve muhtaçlık sınırı hikayesinin devletin uydurması olduğunu anlatın tepki olacak her yönteme yol gösterin.

İnanın uykularım kaçıyor bu duyguyu yaşamak istemiyorum,görüyorsunuz sabahlara kadar çare umar durumdayız in ş çare gayretttedir.

Gerçekten minnettar kalırım .. Teşekkür ederim.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bunun sebebını kocaman kocaman yazıyorum bıdaha yazmıycam artık'' lale devrı'' bıtmıştır. Devlet enflasyonu bıle turlu oyunlarla duşuk cıkarmanın derdıne duşmuş(gercek enflasyon kaç sızce) 0,01 bıle az cıksa adamlar ona gore asg.ucret, emeklı, memur maaşını verecek. 2015 artışı herkes için ınanılmaz ama sadece;%3+3 olacak devlette para bıttı butçeye gıren para azaldı cunku cark donmuyor artık devlet dırek vergı ıle para toplamanın peşine duşmuş otv-kdv ılerıde dahada artıcaktır başka turlu butcesını tutturamıyor.2015 ortasından sonra ne olacagını goreceksınız şartlar hersene agırlaşacak işsızılık geldı 10,2ye. Gayrı menkul-otomotıv sektoru bıtık durumda 12 senedır mılletı yımeye ıcmeye gezmeye hıç uretmeden tuketmeye kredılı yaşamaya alıştırdılar (3krşluk adamların cebınde 2000 lıralık tlfn nasıl aldın be adam bunu (kredı kartıyla) maaşın 900lıra).dını somurduler makarna-komur dagıttılar cahıl kesımın oyuyla bu zamana gelındı.yandaş gazete ve tv kanallarında bunların hıçbırını anlatmazlar ozaman sızınle ılışkınızı bıtırırler ıhale alamassınız paranıza para katamazsınız.bıraz ekonomıden anlayanların bunun bızmle degıl abd ekonomısıyle ılgılı oldugunu bılır .tum dunyada ucuz para bıtmıştır artık işçinin memurun emeklının asg.ucretlının canını çıkartma vaktı gelıp çatmıştır. 2015de bı ekonomık krız cıkarsa bunun sorumlusu kesınlıkle akp olacaktır.yeterınce gelır dagılmını eşıt tutmayıp sadece yandaşlara ve kendılerıne çalışmıştır ..engellılerle ılgılı bışey yazmadıgımı farkettınız! Sız zaten yoktunuz kendınızı varsaydınız oy verdınız ruyadaydınız şimdi uyanıp sonuçlarına katlanacaksınız..

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    4

musty, şu sözlerin bana ve mechul yoldaşa mı?:

"Sız zaten yoktunuz kendınızı varsaydınız oy verdınız ruyadaydınız şimdi uyanıp sonuçlarına katlanacaksınız.."

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

koyun gıbı gudulen her denılene ınanan akpden hıç fayda gormeden sadece suru psıkolıjısıne kapılan engellılere .
    özel kişilere gönderme asla yapmam helede sıze ...

Üye
    ramkox Avatarı

Son Giriş
    10.09-2016
    Saat
    16:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kalem kardeşim
    Ben bu yazıyı geç gördüm, şu an kim bilir bu konu hangi aşamadadır.
    Yalnız bu bilgileri bize verirken çıkış çözümünü de ekleseniz çok daha güzel olur diye düşünüyorum.
    Sizinde bildiğiniz gibi kimimiz nereye başvurulacağını bilmez,kimimiz nasıl yazılacağını bilmez vs. vs.
    Sitede hepimizin mail adresleri var, bir metin yazılıp bu metni adreslerimize toplu mesaj gönderilse,bizler de adresini bildirdiğiniz yere aynı metni yollasak.
    Bu durumda ben dahil binlerce kardeşimiz ilgili yere sadece aynı maili göndereceğinden acaba ne yazarım, nasıl yazmalıyım diye düşünürken umutsuzluğa kapılıp vazgeçmeyecektir. Fazla bürokrasi olmadığından birkaç dakika içinde aynı maili belirtilen adrese yollayacaktır,bu sayede aynı yere binlerce şikayet gidecek ve biz engellilerinde örgütlenebileceğimizi düşünen ilgili birim/ ler bizleri daha ciddiye alacaklardır. Yani bizimde potansiyel bir güç olduğumuzu görmeleri açısından hepimizin yada çoğumuzun aynı anda aynı yere yazı göndermemiz doğru olur diye düşünüyorum. Herkese mutlu günler

Sayfa 24 / 24 İlkİlk ... 142021222324