Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
%48 oranında raporu olan kişi 2022 maaşı alabilir mi?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    dilek filiz
    Son Giriş
    11.03-2013
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır

attdilek %48 oranında raporu olan kişi 2022 maaşı alabilir mi?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    eyüp 30 yaşında 2011 yılında yüzde 60 2012 yılında yüzde 48 ayaklarından dolayı yürüyemiyor koltuk değnek ile geziyor üüstelik küçük yaşda babasını kaybetti. doktor 48 raporla çalışabilir demiş anlamıyorum bende sağlıkçıyım nasıl oluyorda çalışabiliyor diyor iş bulsun o zamn üstelik aylıkda vermemişler özrlü yeni taşındım buraya ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz o yardım etmek istiyor ve ailesine annesi çok ağlıyor ve üzülüyor

Meçhul Yoldaş

Burda bir karışıklık var doktor hem %48 verip hemde çalışabilir demesi garip
    Yapabileceğiniz en doğru şey Sydv (sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı) na müracat etmek %40 ve üzeri sağlık raporu alabilmesi halinde hane gelirlerine bakılıyor yaşadığı hanenin toplam gelirnin hanede yaşayan kişi sayısına bölündüğünde kişi başı 120 tl nin altında bir gelir düşmesi ve engelli kişinin herhangi bir gelirinin ve gelir getiren mal varlığının olmaması isteğe bağlı dahil sigorta pirimi yatırmaması durumunda özür oranına göre maaş bağlanmakta.
    İkinci bir seçenek engelli kişinin emekli anne veya babasının vefatından dolayı yetim maaşı alabilmesi bu durumda tek bir rahatsızlıktan %60 ve üzeri sağlık raporu alabilirse yetim maaşı bağlanır.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

kalpkası

septik40;

Hocam Darılmayında, ben bu cümleleri yazdığınızda acaba Türkiyede yaşadığımımı sanıyorum? Bu nasıl bir çelişkidir anlayamıyorum.

2 sene önce raporum ` idi ve Babamın bağkur maaşını vermediler, bu sene tekrar baş vurdum, raporumda müşahade altına alınması gerek diye ibare var, her ne kadar rapor oranı anlayamadığım şekilde belirtilmemiş,Bağkurun oyunu diyorum çunki, Kalp Kası ölümü p net oranla belirtiliyor, yaşam riski 5/4 olarak uç noktada olduğu belirtiliyor.

Bağkur bana yine maaşı vermiyor, Sosyal yardım verdiler almıyorum, sadaka değil hakkımı bilmek istiyorum 1 kuruş hiç bir yerdfen gelirimde yok.Yardımlarla geçiniyorum, sizde diyorsunuzki SYDV kaymakamlıklarda görevli Memurun ben istediğime para veririm diyen bir kurumdan bahsediyorsunuz yada benmi yanlıyorum?

Size asla sataşma değildir fakat bu yazılanları okuyunca yürekten yazıyorum Türkiye diye başka bir Ülkedemiyim diye şaşırıyorum.Yazdlarınızın hiç birisi Türkiyede uygulanmıyor sadece kağıt üzerinde palavradan haklardır.

Üye
    Gerçek Adı
    dilek filiz
    Son Giriş
    11.03-2013
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır

attdilek

anladım teşekkür ederim ulaşmaya çalışcam inş çözülür hakkını aramak lazım yoksa heryerde ezilirsin başka çaremiz yok

Meçhul Yoldaş

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Kalpkası
    Tamamamen haklısınız. Yanılmıyorsunuz Hak hukuk kavramını git gide yitiren tamamen bir kaç kişinin elinde oyuncak olmaya başladığımız bir dönem.
    Fakat Dilek hanıma olabilirliği en yüksek ihtimalleri yazmam gerekir diye düşündüm.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye