Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 26 mesajın 1-15 arasındakiler
2 kardeşime 2022 ve Evde Bakım alıyoruz. 800 TL emekli maaşı alırsam gelir hesabı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

kerimc 2 kardeşime 2022 ve Evde Bakım alıyoruz. 800 TL emekli maaşı alırsam gelir hesabı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ben birtürlü hesaplamadan anlamıyorum bana yardımcı olurmusunuz bilenlerden rica ediyorum konuya gelince annem 780 tl emekli alıyor 2tane ağır özürlü kardeşim var bakım parası alıyorlar 2side 675tl biri 2ciside 675 tl tabi 3aylıklarıda var 2022 yani aylık ortalama 365 tl 2side alıyor bende bugün malül emekli oldum haberi aldım maşım belli olmadı tahminim 800tl olursa geçermi çok merakettim tabiki sonucunu sosyal hizmetlere bildircem hakkımı gereken yerden ararım ama konunlarıda çiğnemem

sonsuz sevdam

asgari ücreetten yatırdıysanız primlerinini 670 800 arası olur daha fazla olcagını zannetmiyorum

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

kerimc

cevap için teşekkür ederim benim anlamadığım eve giren hesap budurumdayken geçermi

sonsuz sevdam

sizden daha kötü durumda olanlar var emin olun siz yine bakım parası filan alıyosunuz ortalama evinize 3600 tl para gircek bu büyük para bence

bilgeadam

kişi başı sınır 449 liradır eve kaç para giriyorsa toplıcaksınız 4 e böleceksiniz 449 dan azsa alır 449 dan fazla ise alamaz 2022 maaşları ortalamaya dağilmi bilemiyorum bazıları dahil diyorlar bazıları dahil değildir diyorlar burda bilgisi olan arkadaşlar yazar yada sosyal hizmetlere sorun

Üye
    Gerçek Adı
    yakupsünbül
    Son Giriş
    07.03-2013
    Saat
    09:46
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Twitter Hesabım

yakupsnbl

selam arkadaşlar.benim çoçuğum cp hastası.%95 ağır özürlü.bakım maaşı alıyoruz.evdeki kişi sayısı 4.başka hiç bir gelirimiz yok.yeşilkartlıyım.özürlü mmaşına baş vurduk alırımıyız.??birde annem benim evimde kalıyor görünüyor.onunda emeklisi var.500 tl.eve giren paraya onunkinide eklerlermi?bilgi verirseniz sevinirim.

sonsuz sevdam

2022 başvurdunuz herhalde evinize giren parayı hesaplarlar sonrada giderlere bakarlar 100 küsür olması lazım gecmiyosa bağlanır maaşınız

Üye
    Gerçek Adı
    yakupsünbül
    Son Giriş
    07.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Twitter Hesabım

yakupsnbl

ewet 2022 ye başvurdukta.giderleri onlarmı hesaplıyor yoksa bizmi giderleri söyleyeceğiz onlara.(mesla kira kontarı göstermek gibi).

sonsuz sevdam

bu bölümde sabit konular var onlara göz atın daha aydınlatıcı olur sizin için

mesala http://www.engelliler.biz/forum/2022...ornekleri.html

KaRe

evde bakım maaşı ve 2022 engelli maaşı hesaplamaya dahil edilmez arkadaşlar

Üye
    Gerçek Adı
    yakupsünbül
    Son Giriş
    07.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Twitter Hesabım

yakupsnbl

nasıl yani???eve giren para derken bakım parası özürlü maaşı sayılmıyormu????

KaRe

hasaplamayı yapar iken evde yaşayan engelli bireyin almakta olduğu 2022 engelli maaşı ve evde bakım maaşı hesaplamaya dahil edilmeden hesaplama yapılır atıyorum evde yaşayan herhangi başka birey çalışıyor veya emekliise o kişilerin almakta olduğu maaş hesaba dahil edilir evde bakım maaşı hesaplanırken hanede yaşayan kişi başı düşen gelir 449 TL yi geçmemesi 2022 maaşı hesaplanırkende 18 yaşından büyükler için evin genel ihtiyaçları masrafları çıkartıldıktan sonra kişi başı düşen miktar 98 TL yi geçmemesi şartı aranmakta 18 yaşından küçükler için 2022 engelli maaşı hesaplamasında giderler çıkartılmadan kişi başı düşen rakamın 98 TL olması şart umarım açıklayıcı olmuştur

Üye
    Gerçek Adı
    yakupsünbül
    Son Giriş
    07.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Twitter Hesabım

yakupsnbl

o zaman eve giren gelir olarak sadece annemin 500 tl emekli maaşı var.annem ikametgahını alırsa eve giren gelir olmayacak.(aldığımız bakım parası eve giren gelir olarak sayılmıyorsa)ozaman 2022 maaşı alabilirz küçük oğlum için...????

kerimc

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar beni merak ettiğim bilgileri açıklamışsınız çok sağolun ben bunların tersini düşünüyordum demek evde bakım maşları hesaba girmiyor 2022de hesaba girmiyor ozaman neden ilk evrak istediklerin de 2022 maşın makbuzlarını istiyorlar yanlışmı anladım

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye